ĮVALDYK SLUOKSNIAVIMO MENĄ

Pharma oil skincare


Kodėl svarbu laikytis odos priežiūros produktų sluoksniavimo taisyklių?

Pripažinkime, turėti nepriekaištingą odą – nelengva užduotis. Tačiau esame čia tam, kad jums padėtume! Pristatome slaptąjį ginklą: odos priežiūros produktų sluoksniavimą. Taip, išgirdote teisingai. Laikydamiesi šių netradicinių taisyklių, turėsite odą lyg kūdikio u... (na, suprantate).

#1 taisyklė: Pradėkite nuo švarios drobės
Prieš pasinerdami į sluoksniavimo pasaulį, įsitikinkite, kad veidas nuo švaros net girgžda. Švelniu valikliu pašalinkite visus nešvarumus, aliejų ar praėjusios nakties picos likučius (nesmerksime).

#2 taisyklė: Nuo mažiausio iki didžiausio
Dabar, kai jūsų veidas gaivus ir švarus, eikime prie darbų. Raktas į sėkmingą sluoksniavimą – pradėti nuo mažiausos molekulinės masės produktų ir pereiti prie didžiausios. Galvokite apie tai kaip apie odos priežiūros lazaniją (atėmus angliavandenius).

#3 taisyklė: Serumo šou

Ieškodami serumo, rinkitės jį itin atidžiai. Jis turi spręsti specifines jūsų odos problemas, nesvarbu ar kovojate su įkyriomis raukšlelėmis, stokojate drėgmės, ar skaistumo. Užlašinkite kelis lašelius ir švelniai įmasažuokite juos į odą, tarsi grotumėte mažyčiu fortepijonu. 

#4 taisyklė: Drėkinkite, drėkinkite, drėkinkite

Laikas pasitepti drėkinamuoju kremu. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų odos tipą. Oda sausa? Naudokite riebesnį, sudėtimi turtingą drėkinamąjį kremą. Oda riebi? Rinkitės lengvą formulę, be aliejų. Nepamirškite kaklo ir dekoltė! Jūsų oda jums padėkos.

#5 taisyklė: Finalinis prisilietimas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus žingsnis – apsauginis kremas nuo saulės. Taip, net jei lauke debesuota. Kremas nuo saulės yra geriausias jūsų draugas, saugantis odą nuo žalingų UV spindulių. Metas apkabinti savo vidinę saulės deivę (arba dievą).Produktų aplikavimas tinkama tvarka – itin svarbu, nes tai padidina jų efektyvumą. Jei sumaišysite eigą, galite net susilpninti priemonių potencialą. Auksinė taisyklė čia – sluoksniuoti odos priežiūros priemones nuo lengviausios iki sunkiausios. Į standartinę rutiną įeina prausiklis, tonikas, serumas, drėkinamasis kremas ir SPF – taip, net tuomet, kai lauke debesuota.

Priminimas: kiekviena oda skirtingai reaguoja į produktų ingredientus. Tai, kas daro stebuklus jūsų geriausiam draugui, gali netikti ar net pakenkti jūsų odai. Kad išvengtumėte netikėtų staigmenų, prieš naudodami naują produktą, pasikonsultuokite su dermatologu.

Na, štai! Odos priežiūros produktų sluoksniavimo vadovas baigtas. Atminkite, kad odos priežiūros priemonės neatsiejamos nuo eksperimentavimo, tad nebijokite maišyti ir derinti produktų, kol rasite tobulą derinį savo odai. O dabar pirmyn! Užkariaukite tą tobulą odos priežiūros rutiną!

Komentarai

Pakomentuokite pirmas
Visi komentarai yra moderuojami prieš paskelbiant.