ODOS MISIJA: ATGAIVINTI, ATKURTI, ATJAUNINTI

Nauji metai, nauja oda, naujas tu!
Laikas atsisakyti nebetarnaujančių odos įpročių ir suteikti savo odai meilę, kurios ji nusipelnė! Prisijunkite į svarbiausią 2024-ųjų odos misiją: ATGAIVINTI, ATKURTI, ATJAUNINTI.
Odos senėjimas – neišvengiamas, tačiau kontroliuojamas. Jokio stebuklingo jaunystės eliksyro, tik protingas produktų pasirinkimas su veiksmingais ingredientais. 


Ko ieškoti veiksmingose veido priežiūros piemonėse?

Retinolis
Retinolis

Superherojus vitamino A kostiume, skatinantis naujų odos ląstelių ir kolageno gamybą. Tai stiprus ingredientas, atstatantis gilius odos pažeidimus, tokius kaip randai ir hiperpigmentacija. Jis efektingai mažina raukšleles, o jos juk – so last year!

Hialurono rūgštis
Hialurono rūgštis

Drėgmės maestro. Ingredientas itin efektyviai malšina odos troškulį, sugerdamas drėgmę iš aplinkos ir užfiksuodamas ją ant odos paviršiaus. Tai raktas į pridrėkintą bei putlią odą.

Niacinamidas
Niacinamidas

Universalusis bičiulis, kuris be vargo susidoroja su riebalų pertekliumi, šviesina dėmeles ir taria „viso gero“ hiperpigmentacijai. Jis pakankamai švelnus ir draugiškas visų tipų odai. Pasisveikinkite su savo odos naujuoju BFF!

Vitaminas C
Vitaminas C

Galingas antioksidantas – jūsų asmeninis sargybinis, saugantis veidą nuo užpuolikų, tokių kaip tarša. Ingredientas šviesina dėmeles ir saugo nuo senėjimo požymių.

Hidroksi rūgštys
Hidroksi rūgštys

Tikri odos priežiūros rockstar'ai, dar žinomi kaip AHA, pieno, citrinos arba glikolio rūgštys. Jos skirtos pašalinti negyvas odos ląsteles ir paruošti odą dar geriau įsisavinti kitus naudojamus produktus.

Peptidai
Peptidai

Tai maži stebuklai, kurie didina kolageno gamybą ir jūsų odą tiesiog verčia uždainuoti "Smooth Operator". Produktų su peptidais naudojimas padeda pagerinti odos tekstūrą ir mažina raukšles.

Keramidai
Keramidai

Tai lipidai (riebalai), kurie lyg burtai atstato odos gyvybingumą ir spindesį bei sukuria apsauginį odos barjerą nuo aplinkos veiksnių. Jie atkuria odos drėgmę ir turi senėjimą stabdančių savybių.

Komentarai

Pakomentuokite pirmas
Visi komentarai yra moderuojami prieš paskelbiant.