#SKINSIMPLICITY: DIDELI MINIMALISTŲ TIKSLAI

Vis dar yra manančių, kad skaisčią odą turi tik tie, kurių veido priežiūros rutina susideda iš šešiolikos skirtingų priemonių. Tik ne mūsų paprasta = veiksminga filosofijos pasaulyje. Šiandien kviečiame pažaisti mitų griovėjus ir atsisveikinti su ištęstoms odos priežiūros rutinoms.

#1 MITAS: DAUGIAU PRODUKTŲ = GERESNĖ ODOS BŪKLĖ
Prisimink auksinę taisyklę – mažiau yra daugiau. Perteklinis odos apkrovimas ir nesuderinamų ingredientų sluoksniavimas gali sukelti  neigiamą odos reakciją, sudirginimus bei bėrimus.

#2 MITAS: BRANGŪS PRODUKTAI = VEIKSMINGI PRODUKTAI
Nors kai kurie prabangūs odos priežiūros produktai yra tikrai fantastiški, kaina ne visuomet koreliuoja su efektyvumu. Labai dažnai prabangios kosmetikos sudėtyje karaliauja kvepalai, o jie tavo odai nepatinka net labai.

#3 MITAS: VISKĄ GALIMA PASIEKTI GREITAI IR VIENU YPU
Jei realybė tokia, jog turi ne vieną, o keletą ar net daugiau pasikartojančių odos problemų – spręsk jas po vieną, o ne visas iš karto! Nuo perteklinių priemonių naudojimo pažeisto odos barjero atstatymas užtruks tikrai daug ilgiau, nei laikas skiriamas odos problemas spręsti po vieną.

Na, gerai, šiam kartui žaidimų pakaks – jau išmokome atskirti faktus nuo fantastikos.

Metas žengti į minimalizmo erą, už kurią padėkos tavo oda, piniginė ir net draugai – tikrai sutaupysi marias laiko, kurį galėsi skirti jiems! Ar gali būti dar geriau, m?

Komentarai

Pakomentuokite pirmas
Visi komentarai yra moderuojami prieš paskelbiant.