PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip renkami ir naudojami jūsų asmeniniai duomenys apsilankius ar perkant www.pharmaoil.lt (toliau – Svetainė).

Asmeninė informacija, kurią renkame

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Jums naršant Svetainėje renkame informaciją apie atskirus polapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip naršote Svetainėje. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Renkame informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

  • „Slapukai“ yra duomenų failai, patalpinami jūsų įrenginyje ar kompiuteryje su anoniminiu unikaliu identifikatoriumi. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
  • „Žurnalo failai“ seka veiksmus, atliekamus Svetainėje, ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipimo / išėjimo puslapius ir datos / laiko žymes.
  • „Žiniatinklio švyturiai“, „žymos“ ir „pikseliai“ yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote Svetainėje, įrašyti.

Kai perkate arba bandote pirkti Svetainėje, renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, pavardę, sąskaitos pateikimo ir pristatymo adresus, mokėjimo informaciją (įskaitant kredito kortelių numerius, el. pašto adresą ir telefono numerį). Šią informaciją vadiname „Užsakymo informacija“.

Kai kalbame apie „Asmeninę informaciją“ šioje Privatumo Politikoje, kalbame ir apie „Įrenginio informaciją”, ir apie „Užsakymo informaciją”.

Kaip naudojame jūsų asmeninę informaciją?

Užsakymo informacija renkama, kad įvykdytume bet kokius per Svetainę pateiktus užsakymus (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, pristatymo organizavimą, užsakymo patvirtinimų ir/ar sąskaitų faktūrų teikimą). Taip pat užsakymo informaciją naudojame siekiant:

  • Bendrauti su jumis, iškilus bet kokiems su užsakymu susijusiems klausimams;
  • Patikrinti užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo atvejų;
  • Atsižvelgiant į nuostatas, kuriomis pasidalinote, pateikti informaciją ar rinkodaros pasiūlymus, susijusius su mūsų produktais ar paslaugomis.

Įrenginio informacija (tokia, kaip IP adresas) padeda nustatyta galimas rizikas ir sukčiavimo atvejus. Taip pat tobulinti ir optimizuoti Svetainę (pavyzdžiui, analizuojant, kaip klientai naršo Svetainėje, įvertinti apsipirkimo patirtį, rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

Dalijimasis Asmenine informacija

Jūsų asmenine informacija dalijamasi su trečiosiomis šalimis, kurios padeda naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, internetinei parduotuvei naudojama „Shopify“ platforma – daugiau apie tai, kaip „Shopify“ naudoja jūsų asmeninę informaciją skaitykite čia: https://www.shopify.com/legal/privacy. Naudojama „Google Analytics“ platfroma, padeda suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine. Daugiau apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją skaitykite čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy. Atsisakyti smeninės informacijos saugojimo „Google Analytics“ galite čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Taip pat jūsų asmenine informacija galime dalintis siekiant apsaugoti teises bei laikantis galiojančių įstatymų ir teisės aktų – atsakant į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitus teisėtus prašymus dėl informacijos.

Naršymo tipo reklama

Kaip aprašyta aukščiau, jūsų asmeninė informacija naudojama siekiant pateikti jums aktualius skelbimus ir/ar rinkodaros pranešimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, galite apsilankyti „Tinklo Reklamavimo Iniciatyvos” (angl. Network Advertising Initiative – NAI) edukaciniame puslapyje adresu: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos naudodami toliau pateiktas nuorodas:

Taip pat kai kurių iš šių paslaugų galite atsisakyti apsilankę „Digital Advertising Alliance” atsisakymo portale adresu http://optout.aboutads.info/.

Nesekti

Atminkite, kad nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai iš jūsų naršyklės matome signalą Nesekti.

Jūsų teisės

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir prašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų pataisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis žemiau nurodyta kontaktine informacija.

Apdorodami Europos gyventojų informaciją siekiame įvykdyti su jumis sudaromas sutartis (pavyzdžiui, pateiktus užsakymus per Svetainę) arba kitaip siekdami anksčiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Atminkite, kad jūsų pateikta informacija gali būti naudojama už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

Duomenų saugojimas

Kai pateikiate užsakymą per Svetainę, mes saugome jūsų užsakymo informaciją iki tol, kol / nebent paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.

Pakeitimai


Pasiliekame teisę atnaujinti šią privatumo politiką, atsižvelgiant į mūsų praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.


Susisiekite su mumis

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų Privatumo Politikos praktiką, jei turite klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@pharmaoil.lt.

Sutikimas


Pateikdami savo duomenis sutinkate su mūsų Privatumo Politika bei kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal ją.